איזון חדש

כולנו הולכים השנה על חבל דק…יומיים שלושה נראה לך שאתה על הגל והכל בסדר, ואופס…שוב רעידת אדמה. רגשית? עייפות פיסית? דכדוך? חרדה כלכלית? מה עושים?

חלק מהאנשים כמהים לחזור אחורה בזמן. הם מתחילים לחשוב של כל מני דברים נפלאים שקרו להם פעם. הפייסבוק מוצף בתמונות מהיומהולדת שלי בשנה שעברה, מהטיול שלי ברומא לפני שנתיים, ומארוחת ערב בלתי נשכחת עם אהוב (לפני עשר שנים). חלק אפילו עושים מעשה: הם מחדשים קשרים עם חברי העבר, אהובי העבר, ומנסים לעלות באוב רעיונות עסקיים של פעם. האם זה הפתרון? 

אחרים עושים בדיוק ההיפך: מנסים לפרוץ דרך חדשה. מה הלאה?? כי מה שהיה היה…חייבים להתחדש! את הנכנס לראש של יזמות.

ויש את אלה שנותנים 100 אחוזי נוכחות להווה. יוצרים בעץ, צובעים קיר, מטפחים ת׳גינה, מבשלים ואופים בטונות. ועשוים פילטיס יוגה ושרירים בזום. נו…זה הפתרון? 

טוב יקיריי, כפי שאתם יודעים, לא רק שאנחנו שונים זה מזו, אנחנו גם שונים מעצמנו! מה שהייתי אתמול זה לא מה שאני היום. איזון זה לא מתכון שאפשר להוציא מגוגל ופשוט לעשות את ההנחיות. 

יש עוד אסטרטגיה, דרך אגב, להתמודדות עם הקשיים העצומים שהשנה הזו שמה בפנינו: יש כאלה שלדבריהם ״מורידים את הראש״ עד שתחלוף הסופה. זה יעבור, בינתיים לא עושים כלום. זה עובד?? אולי בשביל חלק כן. ואחרים – זה בטוח לא התשובה שלהם.

הנה כמה טיפים שלי, ומבצע: מי שרוצה שאני אסתכל מה מצבך, ואעזור לך להגיע לאיזון, דברוני 055-66529293 (ווטסאפ). כי לפעמים יש גודש אדיר באיזו רמה פנימית, וצריך לדעת לזהות את זה ולשחרר, לחבר, ולחזק מה שצריך כדי שיהיו לך את הכוחות מכאן והלאה להמשיך בכוחותיך שלך. 

אחד הדברים שהכי עוזרים לי זה כלים שאספתי לאורך השנים לאיזון גוף ונפש. אני ממש מפעילה אותם, לאורך כל היום, בהקשבה ועבודה עצמית. זה עובד נהדר.
אני אומרת לעצמי גם שכל הפרת איזון וכל קושי טמון בו איזה סוד. סוד של התפתחות חדשה, סוד של אושר חדש. זה לא ״מכה חדשה״ זו ״ברכה חדשה״. את מפסיקה לראות את החיים שלך כמשהו שתלוי בישיבת הממשלה הבאה. את מקשיבה לנהר החיים שבתוכך ונותנת לו להמשיך לכוון את דרכך. המציאות תמיד בעדך. אני אעזור לך לפענח את השביל הבא לאושר הבא. 
איזון? זה חייב להיות סוג של משחק קוסמי. לא מטלה כבדה. 

מבצע – אמרתי? גם שליש מחיר. דברוני, ונעשה יחד מפגש טלפוני או בזום. אני רוצה שגם את תרגישי שהחיים מברכים אותך ואת מתקדמת כל הזמן. ככה אני מרגישה.
אני כאן: 055-6652923.
אהבה, תמי יערי אור