מסרים מפלנטות אחרות

גדולי הממציאים לאורך ההיסטוריה, מוסיקאים גאונים, ממציאים ופורצי דרך במדע יזמי הייטק ומנהיגים דגולים – היו והינם מחוברים לידע ולאהבה מפלנטות אחרות. למה שאת לא תהני מתודעה רחבה?

עד לא מזמן מסרים מפלנטות אחרות״ נשמע כמו פתיח להתרחשות מאוד לא טבעית. או כמו שאומרים: על טבעית.
רוב האנשים, אלה שרואים את עצמם כנורמטיבים, ראציונאלים, עם שכל ישר וכל זה- יכולים להגיב בהרמת גבה או בהסתייגות על כל מני ״קוקו״ שאיבדו את זה…
הגזמתי. האמת היא שבקצב די מסחרר העולם סוגר פערים בין תחומים שונים, ומקבל את האופי אמיתי של החיים. האופי הרב מימדי שלהם.
תמצאו היום מדענים ופוליטיקאים, אנשי חינוך ויזמים שאינם מתכחשים עוד לידע הרוחני שלהם,
שמדיטציה ומסרים פנימיים זה חלק אינטגרלי מחייהם. וגם זה שיש להם מדריכה רוחנית בארץ, בעולם או בעולמות אחרים זה כבר לא משהו שהם לא רוצים שידעו עליהם. כי זה מסכן את המוניטין שלהם…

מספר פעמים בשבוע אני מובילה קבוצות מודעות באימון להרחבת התודעה. במפגשים שלנו יש כלל חזק וברור, אף על פי שמעולם לא הכרזתי עליו. הוא מתקיים כברור מאליו. הכלל הוא שאין שום סוג של חוויה פנימית או אמירה שהיא הזויה מדי…משהו שמעמיד מישהו בסכנת ״נפלת על השכל״. ההיפך, יש חירות הומור ואוירה מרתקת בתנועה שלנו בין עולמות. כולנו הופכים לשייטי על: נעים וחוקרים גלקסיות של קיום. בשבילי, מסרים מפלנטות אחרות, זה לא רק שיחה עם חבריי נפטון, אלה גם עם מיקרואורגניזמים, ועם דולפינים, עם מדריכים רוחניים ממימדים נוספים, עם נשמות שמעבר, עם אלים ואלות. משהו עמוק ובסיסי בתפיסת העולם שלנו משתנה במהלך החודשים בהם אנחנו יוצאים למסעות תודעתיים ביחד. אנחנו חוזרים הביתה. לחווית החיים הטבעית והמרגשת של היותנו חלק מהאינסוף. 

העידן החדש של לפני כמה עשורים הביא בשורה חדשה לעולם. הוא התחיל להניע אותנו להתעוררות מאשליית הפירוד של האדם המודרני מכל שאר החיים. הפירוד של האדם מהחיים שבקרבו ומסביבו. אנחנו ניצבים היום בתחילתו של גל עצום של שינוי תודעתי גלובאלי. אם מיום ליום מתחוור לך שגם את חייבת לעבור שינוי, תעשי מעשי ובואי לגלות את החיים האינסופיים, שמתגלים דרך תודעה רחבה. 

מדי פעם אני יכולה לספר לך מה הבנתי, מה שמעתי, ומה ראיתי במסעותיי שלי. אבל לא עדיף שתקבלי את כל הכלים לגלות לבד?
עצמת ההשראה והסיפוק, והאהבה שתחושי יהיו עצומים, אם יהיו אל החוויות שלך ממקור ראשון.

גדולי הממציאים לאורך ההיסטוריה, ממוסיקאים גאונים דרך ממציאים ופורצי דרך במדע ובהייטק ועד מנהיגים דגולים – היו והינם מחוברים לידע ולאהבה מפלנטות אחרות. למה שאת לא תהני מתודעה רחבה?
בשבוע הבא בדיוק מתחיל קורס חצי שנתי לפיתוח האינטואיציה. הרשמה לאחרוני המצטרפים – מכאן.

אהבה בדרככם, תמי יערי אור.
אני זמינה לשאלות בווטסאפ: 055-6652923