האדם החדש

העולם זועק לשינוי. אולי אתם חושבים שאני מתכוונת לזעקת השיכחה והסבל. כמו שבני ישראל זעקו לאלוהים תחת עולו של פרעה במצריים. הצילו!
אבל אני מתכוונת לזעקות שלפני הלידה. הכל מוכן לבקיעת האדם החדש והעולם החדש.

חלק מאיתנו מרגישים שהכל ״על הפנים״, תן לי תחום שלא סובל משחיטות, מניצול, מגזילת משאבים טבעיים ומפערי ענק בין עשירים ועניים.

אבל…

בו זמנית בכל העולם כולו, יותר מאי פעם, יש המוני אנשים שמגויסים כבר ליצירת האדם החדש והאנושות החדשה.

המוני אנשים אכפתיים. לוקחי אחריות. אנשים נפלאים שפועלים מתוך השראה ליצירת שינוי. הם פועלים בכל החזיתות להחזרת הטבע למלא תפארתו אחרי שהאנושת ניצלה אותו בצורה מחפירה זה שנים. הם פועלים למען זכויות האדם ולמניעת עבדויות מודרניות, הם פועלים להסברה של תזונה שמחזירה לגוף את הכוחות האדירים הטבעיים שלנו. הם פועלים להקמת מסגרות חינוך שמכבדות את החירות והטבע של ילדינו. יש אנשים שפועלים לעצירת מרוץ החימוש המחריד, אחרים פועלים להקניית מודעות פנימית שמחברת אותנו לעצמה ליצירה ולהדרכה פנימית שגלומות בכולנו.

האמת היא, שאנחנו בתקופה מרגשת מאין כמותה. כל ההיסטוריה היו מאסטרים שהיו ערים ומאירים. הם הבינו את משמעות החיים ואת הסיכוי היחיד של האנושות.
הם בחרו לחיות מתוך הרמוניה עם הטבע ואחד עם השני. הם שמעו בכל תא בגופם את מסר הבריאה. המוארים נולדו בכל התרבויות. ראיתי במו עייני. יהודים, הודים, בדואים, אפריקאים, טיבטים, אינדיאנים, אבוריג׳נים אוסטרלים, בני ערב ועוד. בכל מקום! היום זה לא מספיק.

היום אנחנו נקראים לאנושות שלמה שמתעוררת. היום כל אחד מאיתנו מתבקש להתעורר ולהאיר. המאסטרית הפנימית שלך הגיעה! 

כל אחד מאיתנו נולד עם זיק של גאונות יחודית. הפאזל השלם כולל גם אותך.

תקופה מרגשת. מיום ליום אני פוגשת עוד ועוד פרויקטים ועוד ועוד אנשים שעושים דרך חדשה. כל יום אני מתעוררת בשאלה מה אגלה היום, ומה אקדם היום בעולמי, כחלק מההתעוררת לעולם חדש.

השינוי הגדול מתחיל בשינוי פנימי אינטימי. והוא ממשיך ליצירה בתדרים חדשים של הרמוניה.
אם כל זה מרעיד אצלך משהו בפנים, אני מזמינה אותך להצטרף למסלול לפיתוח האינטואיציה. זה כבר יעלה אותך על הגל.

אוטוטו מתחילה קבוצה חדשה. הצטרפות ופרטים מכאן.
* עבודה אישית ושאלות אפשר לעשות לי ווטסאפ: 055-6652923

אהבה בדרככם, תמי יערי אור.

.